افزونه Yoast SEO Premium

 

اگر یک کسب و کار اینترنتی دارید قطعا می توانید با استفاده از یک seo خوب وب سایت خود را در نتایج ابتدایی موتور های جستجو مانند گوگل قرار دهید. که این امر باعث می شود تعداد بازدید ها و ترافیک ورودی سایت شما رشد کرده و افزایش یاید, دقت کنید این مورد برای وبسایت های فروشگاهی و .. دارای اهمیت بالایی بوده و باید به آن دقت کرد, به عبارتی با افزایش تعداد بازدید کننده ها و ترافیک ورودی یک وبسایت شانس فروش و کسب درآمد در آن وبسایت افزایش, و سبب رونق آن کسب و کار می شود.

 

درصورتی که برای وبسایت کسب و کار خود از وردپرس استفاده کرده اید, افزونه های زیادی برای سئو  وردپرس وجود دارد که میتوانید با استفاده از هرکدام نسبت به بهینه سازی و سئو وبسایت خود اقدام کنید, اما می توان گفت در حال حاضر افزونه Yoast Seo بهترین و محبوبترین افزونه SEO برای وردپرس است که امکانات حرفه ای و بسیار خوبی برای سئوی هرچه بهتر در اختیار ما قرار می دهد.

Yoast در حال حاضر در 2 نسخه ارائه می شود, نسخه رایگان و نسخه Premium. تفاوت های این دونسخه از این افزونه به شرح زیر است :

 

تفاوت نسخه رایگان Yoast Seo و نسخه Premium ؟

در واقع نسخه پرمیوم همان نسخه پولی افزونه yoast است که با پرداخت هزینه در اختیار شما قرار میگیرد. همچنین در نسخه پرمیوم یک سری امکانات و قابلیت های بیشتر وجود دارد که در اختیار شما قرار می گیرد مانند : حذف تبلیغات ای افزونه از وبسایت شما , یا امکان قرار دادن بیش از یک کلمه کلیدی کانونی برای پست ها و محتوای سایت در صورتی که در نسخه رایگان این افزونه با توجه به محدودیتی که وجود داره تنها یک کلمه کلیدی کانونی می توانید انتخاب کنید.

 

قرار دادن چند کلمه کانونی برای هر صفحه

کلمات کلیدی کانونی یا متمرکز بخش پر اهمیتی در سئو صفحه ها و مطالب سایت شما هستند. با قرار دادن کلمات کلیدی مناسب میتوانید شانس بالاتری در نتایج جستجو در موتور های جستجو مانند گوگل داشته باشید. در نسخه رایگان yoast seo تنها میتوانید یک کلمه کانونی انتخاب کنید در اما در این نسخه (پرمیوم) میتوانید تا 5 کلمه کانونی برای هر صفحه داشته باشید.

 

مدیریت ریدایرکت‌ها

زمانی که شما وب سایتی راه اندازی می کنید ممکن است احتیاج پیدا کنید که صفحاتی را پاک ، جابجا یا URL آن را تغییر دهید زمانی که URL های قدیمی را به درستی به URL های جدید redirect نکنید مشکلات بزرگی برای شما به وجود میاد. با استفاده از ماژول Redirect این مشکلات و چنین مسائلی را بدون نیاز به پشتیبان و تنها با استفاده از redirects manager در افزونه yoast seo premium به راحتی می توانید بر طرف کنید.

 

حذف تبلیغات yoast

در این نسخه دیگر خبری از تبلیغاتی  که طرف سازنده در پنل وردپرس شما نمایش می دهد نیست. البته ممکن اس که چنین موضوعی چندان مهم نباشد اما به هر حال می تواند ذهن شما را از حاشیه ها دور کرده و پنل وردپرس شما دچار شلوغی زیادی نشود.

 

بخش راهنما و Help Center

در نسخه افزونه yoast seo premium گزینه help center را می­‎بینید که در این گزینه آموزش ویدئویی استفاده از این افزونه وجود دارد، همچنین می­‎توانید با مراجعه به وب­‎سایت yoast.com ویدئوهای آموزشی قسمت­‌های مختلف استفاده از این افزونه رو ببینید.

 

با خرید این افزونه میتوانید افزونه های مکمل Yoast Seo Premium را که تیم قلاب برای شما قرار داده به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این افزونه ها شامل :

  • افزونه مکمل Yoast SEO Woocommerce برای فروشگاه های ووکامرسی
  • افزونه سئوی محلی وردپرس  Yoast Local SEO Premium
  • افزونه سئو ویدیو های وردپرس Video SEO Premium
  • افزونه سئو اخبار وردپرس News SEO Premium

 

تمامی افزونه های فوق را که به صورت مکمل برای Yoast Seo Premium ساخته شده اند را می توانید با خرید این افزونه به صورت هدیه از طرف تیم قلاب دریافت کنید.

حتما بخوانید